הרבו בתפילה ובתחנונים: החמרה משמעותית במצבו הרפואי של המשפיע הרה"ח ר' קלמן גולדשמידט שליט"א המשפיע הברסלבאי שסיפור התמודדותו עם מחלת הסרטן בה חלה ריגש וחיזק אלפי בני אדם מכל רחבי העולם • התפללו לרפואתו השלימה של קלוינימוס קלמן בן רחל

המשפיע הרב קלמן גולדשמידט שליט"א צילום: בקהילה
מאת: מערכת "אומן שלום" | י"ט כסלו תשע"ח שתף
הגדל כתב:

החמרה משמעותית במצבו הרפואי של המשפיע הרה"ח ר' קלמן גולדשמידט שליט"א, המשפיע הברסלבאי שהתמודדותו עם מחלת הסרטן בה חלה לפני כשנתיים, הצליחה לרגש אלפי יהודים מכל רחבי העולם. תלמידיו של ר' קלמן ובני משפחתו מבקשים "הרבו בתפילה לרפואת קלוינימוס קלמן בן רחל" בתוך שאר חולי ישראל.

ההחמרה הרפואית של ר' קלוינימוס קלמן החלה לפני כשבוע ימים, כאשר ביומיים האחרונים מצבו הלך והתדרדר ובשל כאבים עזים שתקפו את גופו הוא מרותק למיטתו בלי יכולת לזוז. למרות התעקשותו של ר' קלמן להתפנות לבית החולים, בני המשפחה ביקשו להקל על התמודדותו עם המחלה הקשה המקוננת בגופו, ולאחר התייעצות עם רופאים בכירים, הוא פונה לבית החולים הדסה עין כרם כשהוא במצב קשה אך יציב.

היום עבר ר' קלמן ניתוח מורכב בכדי לנסות להציל את כליותיו שקרסו והפסיקו לתפקד. הניתוח עבר בשלום ב"ה וכעת ר' קלמן בהתאוששות מהניתוח.

כזכור, לפני כשנתיים וחצי המשפיע הר"ר קלמן גולדשמידט שליט"א פונה לבית חולים 'שערי צדק' בירושלים לאחר שחש ברע, בבדיקות שנעשו ע"י הרופאים התגלה גידול ממאיר בבטנו, המחלה הנוראית התפשטה לכלי הדם, הרופאים אמרו לבני המשפחה כי הגידול התגלה באיחור ולא ניתן לעשות שום דבר בעניין, מלבד טיפולים כימותרפיים שאותם ר' קלוינימוס קלמן התעקש  לא לעשות.

כאמור, בימים האחרונים החלה החמרה רפואית במצבו של ר' קלוינימוס קלמן, מקורבים ובני המשפחה מתחננים ומבקשים אנא הרבו בתפילה לרפואת קלוינימוס קלמן בן רחל בתוך שאר חולי ישראל.

 

דווח הדפס שתף
כתבות נוספות באתר
בקונגרס מצטטים את רבינו
חדשות ברסלב
בקונגרס האמריקאי מצטטים את רבי נחמן מברסלב • חבר קונגרס לא יהודי ציטט את אמרתו המפורסמת של רבי נחמן מברסלב
סינגל חדש ליואלי קליין
חדשות מוסיקה
סינגל חדש מבית היוצר של בעל המנגן ר' יואלי קליין מהקלטות עתיקות של זקני חסידי ברסלב ב דור הקודם, אותן הם היו שרים
שעונו האישי של רבי נתן
חדשות ברסלב
פרסום ראשון • הצצה נדירה ובלעדית על שעונו האישי של רבי נתן מברסלב מעלה רגשות עזים, וצמרמורת על עצם העובדה...
תחזית מזג אויר בישראל
שעון אומן
החדשות באתר
חדשות אוקראינה
הנושאים הבוערים מהשטח
חדשות אומן
החדשות החמות מאומן במשך כל השנה
חדשות תעופה
החדשות הקשורות לברסלב
חדשות ברסלב
מהנעשה בעולמם של חסידי ברסלב
לוח זיכרון
ייארצייטים של חסידי ברסלב
מאמרי אקטואליה
עצות לחיים הטובים בדרכו של רבינו
ראשי אודות האתר תנאי שימוש מפת האתר פרסמו באומן שלום כתבו להנהלת האתר צור קשר